Archief Uitslagen

Uitslagen seizoen 2022/2023

Woensdag 28 juni 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 127 PU'20 - Ahold Transport 0 - 3
1A 180 Café Ammy's - Bikeurope United 15 - 6

Woensdag 21 juni 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 137 FC. ChaVoes - Tikkie Takkie TA 12 - 7
2A 158 Giesbers Optiek Inclusief - Ahold Transport 6 - 16
1A 170 Bikeurope United - Old Boys Futsal 6 - 6
1A 124 AMP/ABX Zaagmij - Brussaard I.P.M. 0 - 3
1A 68 Go Wahed Eagles - Café Ammy's 6 - 10
2A 125 Nijmeegs Jopie - Partizan Boxspringplace.nl 8 - 2
1A 173 Bikeurope United - Inter Arnhem CF 0 - 3

Woensdag 14 juni 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 176 Bikeurope United - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 3 - 10
2A 140 Ahold Transport - CCGN/de Wit 14 - 1
1A 181 Café Ammy's - Brussaard I.P.M. 3 - 7
2A 157 Admodum Zorg - Nijmeegs Jopie 6 - 11
1A 132 AMP/ABX Zaagmij - Inter Arnhem CF 6 - 8
2A 156 Kiefte Gevelrenovatie - van Kessel Groep 1 - 11
2A 155 PU'20 - GVV '57 0 - 13

Woensdag 07 juni 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 87 GVV '57 - Ahold Transport 5 - 4
1A 154 FC. ChaVoes - Café Ammy's 11 - 2
2A 77 van Kessel Groep - Kiefte Gevelrenovatie 12 - 2
1A 152 Go Wahed Eagles - Inter Arnhem CF 4 - 3
2A 153 Giesbers Optiek Inclusief - Admodum Zorg 6 - 8
1A 151 AMP/ABX Zaagmij - Old Boys Futsal 3 - 0
1A 179 Bikeurope United - Tikkie Takkie TA 3 - 21

Woensdag 31 mei 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 178 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Bikeurope United 9 - 3
2A 150 Partizan Boxspringplace.nl - Ahold Transport 6 - 8
2A 147 Giesbers Optiek Inclusief - van Kessel Groep 1 - 8
2A 144 Admodum Zorg - PU'20 3 - 13
1A 149 Inter Arnhem CF - FC. ChaVoes 4 - 8
1A 148 AMP/ABX Zaagmij - Tikkie Takkie TA 9 - 5
1A 146 Café Ammy's - Go Wahed Eagles 7 - 3
2A 145 CCGN/de Wit - GVV '57 0 - 8

Woensdag 24 mei 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 176 GVV '57 - van Kessel Groep 10 - 4
1A 175 Go Wahed Eagles - Bikeurope United 8 - 8
1A 139 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Inter Arnhem CF 7 - 5
1A 142 Brussaard I.P.M. - Old Boys Futsal 3 - 0
2A 83 Admodum Zorg - CCGN/de Wit 1 - 4
2A 141 Nijmeegs Jopie - Giesbers Optiek Inclusief 19 - 2

Woensdag 17 mei 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 136 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Tikkie Takkie TA 5 - 8
2A 138 Partizan Boxspringplace.nl - Kiefte Gevelrenovatie 7 - 3
2A 133 PU'20 - CCGN/de Wit 8 - 4
2A 85 Nijmeegs Jopie - van Kessel Groep 7 - 9
2A 135 GVV '57 - Admodum Zorg 17 - 4
1A 172 Bikeurope United - FC. ChaVoes 3 - 14

Woensdag 10 mei 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 1047 CCGN/de Wit - Kiefte Gevelrenovatie 4 - 6
1A 1046 Old Boys Futsal - FC. ChaVoes 2 - 17
2A 130 PU'20 - Giesbers Optiek Inclusief 9 - 4
1A 129 Tikkie Takkie TA - Go Wahed Eagles 4 - 5

Woensdag 26 april 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 159 Brussaard I.P.M. - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 4 - 6
1A 123 Café Ammy's - Tikkie Takkie TA 13 - 6
2A 126 Admodum Zorg - van Kessel Groep 7 - 9

Woensdag 19 april 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 33 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Go Wahed Eagles 5 - 3
1A 122 Brussaard I.P.M. - Tikkie Takkie TA 21 - 6
2A 120 Kiefte Gevelrenovatie - CCGN/de Wit 2 - 4
1A 174 Bikeurope United - AMP/ABX Zaagmij 6 - 11
2A 119 van Kessel Groep - Partizan Boxspringplace.nl 3 - 2
2A 121 Giesbers Optiek Inclusief - GVV '57 4 - 14

Woensdag 12 april 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 116 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - AMP/ABX Zaagmij 9 - 11
2A 117 Nijmeegs Jopie - PU'20 5 - 3
1A 115 Old Boys Futsal - Go Wahed Eagles 3 - 4
1A 118 FC. ChaVoes - Brussaard I.P.M. 1 - 5
2A 114 Ahold Transport - Kiefte Gevelrenovatie 9 - 4
1A 109 Inter Arnhem CF - Café Ammy's 4 - 7

Woensdag 05 april 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 113 Go Wahed Eagles - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 4 - 10
2A 131 Ahold Transport - Nijmeegs Jopie 3 - 8
2A 110 Admodum Zorg - Kiefte Gevelrenovatie 8 - 8
2A 112 van Kessel Groep - PU'20 6 - 6
2A 111 CCGN/de Wit - Giesbers Optiek Inclusief 5 - 4
1A 177 Bikeurope United - Café Ammy's 0 - 3

Woensdag 29 maart 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 105 Go Wahed Eagles - FC. ChaVoes 2 - 9
2A 107 Giesbers Optiek Inclusief - Partizan Boxspringplace.nl 3 - 3
2A 104 CCGN/de Wit - Nijmeegs Jopie 1 - 13
2A 106 Kiefte Gevelrenovatie - GVV '57 2 - 11
2A 103 Ahold Transport - van Kessel Groep 4 - 8

Woensdag 22 maart 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 102 van Kessel Groep - Admodum Zorg 12 - 6
1A 101 Go Wahed Eagles - AMP/ABX Zaagmij 2 - 4
1A 100 Tikkie Takkie TA - Inter Arnhem CF 3 - 8
1A 171 Bikeurope United - Brussaard I.P.M. 4 - 22
1A 99 Café Ammy's - Old Boys Futsal 4 - 3
2A 9 Partizan Boxspringplace.nl - GVV '57 11 - 8

Woensdag 15 maart 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 97 PU'20 - Kiefte Gevelrenovatie 6 - 4
1A 128 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Old Boys Futsal 7 - 4
2A 96 CCGN/de Wit - Partizan Boxspringplace.nl 2 - 6
2A 98 Ahold Transport - Admodum Zorg 13 - 5
1A 95 Inter Arnhem CF - Brussaard I.P.M. 5 - 11
2A 94 Nijmeegs Jopie - GVV '57 8 - 4

Woensdag 08 maart 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 64 PU'20 - Admodum Zorg 7 - 6
1A 93 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - FC. ChaVoes 9 - 4
2A 90 Kiefte Gevelrenovatie - Giesbers Optiek Inclusief 5 - 3
1A 169 Brussaard I.P.M. - Bikeurope United 12 - 6
1A 92 Old Boys Futsal - Inter Arnhem CF 3 - 7
2A 89 GVV '57 - Partizan Boxspringplace.nl 9 - 3
2A 88 CCGN/de Wit - van Kessel Groep 1 - 12

Woensdag 01 maart 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 86 Tikkie Takkie TA - Old Boys Futsal 10 - 4
1A 91 Café Ammy's - AMP/ABX Zaagmij 3 - 0
2A 180 Nijmeegs Jopie - Kiefte Gevelrenovatie 7 - 0
2A 82 Partizan Boxspringplace.nl - PU'20 4 - 4
1A 84 Brussaard I.P.M. - Go Wahed Eagles 18 - 3

Woensdag 15 februari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 73 Admodum Zorg - Giesbers Optiek Inclusief 7 - 9

Woensdag 08 februari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 81 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Brussaard I.P.M. 5 - 20
2A 80 Ann-Zorg B.V. - Giesbers Optiek Inclusief 0 - 3
1A 168 Old Boys Futsal - Bikeurope United 8 - 2
2A 79 Admodum Zorg - Partizan Boxspringplace.nl 8 - 10
1A 78 AMP/ABX Zaagmij - FC. ChaVoes 3 - 8

Woensdag 01 februari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 108 Café Ammy's - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 3 - 4
1A 69 Tikkie Takkie TA - AMP/ABX Zaagmij 9 - 4
2A 75 CCGN/de Wit - Ann-Zorg B.V. 3 - 0
2A 74 GVV '57 - PU'20 15 - 2
1A 71 Inter Arnhem CF - Go Wahed Eagles 6 - 3
2A 72 Nijmeegs Jopie - Admodum Zorg 15 - 1
1A 70 Old Boys Futsal - Brussaard I.P.M. 1 - 15

Woensdag 25 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 68 van Kessel Groep - Giesbers Optiek Inclusief 8 - 3
1A 65 FC. ChaVoes - Inter Arnhem CF 3 - 0
2A 66 GVV '57 - CCGN/de Wit 10 - 2
1A 76 Café Ammy's - FC. ChaVoes 8 - 4

Woensdag 18 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 167 Bikeurope United - Go Wahed Eagles 11 - 7
2A 63 van Kessel Groep - GVV '57 2 - 11
1A 60 Inter Arnhem CF - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 0 - 3
1A 62 Old Boys Futsal - AMP/ABX Zaagmij 5 - 2
2A 59 Ann-Zorg B.V. - Partizan Boxspringplace.nl 3 - 4
2A 61 Giesbers Optiek Inclusief - Nijmeegs Jopie 2 - 15

Woensdag 11 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 166 AMP/ABX Zaagmij - Bikeurope United 7 - 7
1A 58 Brussaard I.P.M. - Café Ammy's 9 - 5
2A 55 Kiefte Gevelrenovatie - Partizan Boxspringplace.nl 3 - 10
1A 57 Go Wahed Eagles - Tikkie Takkie TA 3 - 5
2A 54 CCGN/de Wit - PU'20 2 - 9
2A 56 Admodum Zorg - GVV '57 15 - 16

Woensdag 04 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 53 GVV '57 - Ann-Zorg B.V. 8 - 5
1A 52 Tikkie Takkie TA - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 4 - 10
2A 49 van Kessel Groep - Nijmeegs Jopie 3 - 5
1A 51 Brussaard I.P.M. - AMP/ABX Zaagmij 18 - 2
1A 48 FC. ChaVoes - Old Boys Futsal 10 - 2
2A 50 Giesbers Optiek Inclusief - PU'20 5 - 1

Woensdag 21 december 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 165 Bikeurope United - Tikkie Takkie TA 7 - 11

Woensdag 14 december 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 157 Partizan Boxspringplace.nl - Admodum Zorg 8 - 10

Woensdag 07 december 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 164 FC. ChaVoes - Bikeurope United 16 - 8
2A 46 Partizan Boxspringplace.nl - Nijmeegs Jopie 0 - 4
1A 45 Inter Arnhem CF - AMP/ABX Zaagmij 9 - 6
1A 47 Old Boys Futsal - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 1 - 8
1A 43 Tikkie Takkie TA - Café Ammy's 3 - 4

Woensdag 30 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 42 Partizan Boxspringplace.nl - van Kessel Groep 2 - 1
2A 41 GVV '57 - Giesbers Optiek Inclusief 22 - 1
2A 44 Ann-Zorg B.V. - PU'20 10 - 5
1A 163 Inter Arnhem CF - Bikeurope United 7 - 4
1A 39 Tikkie Takkie TA - Brussaard I.P.M. 5 - 23

Woensdag 23 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 37 Go Wahed Eagles - Old Boys Futsal 2 - 3
2A 38 van Kessel Groep - Ann-Zorg B.V. 7 - 5
1A 36 AMP/ABX Zaagmij - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 13 - 8
2A 35 PU'20 - Nijmeegs Jopie 3 - 5
1A 34 Brussaard I.P.M. - FC. ChaVoes 8 - 3

Woensdag 16 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 14 FC. ChaVoes - Go Wahed Eagles 7 - 1
1A 32 Café Ammy's - Inter Arnhem CF 7 - 6
2A 30 Kiefte Gevelrenovatie - Admodum Zorg 8 - 6
2A 31 Giesbers Optiek Inclusief - CCGN/de Wit 2 - 3
2A 29 PU'20 - van Kessel Groep 6 - 4

Woensdag 09 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 28 AMP/ABX Zaagmij - Go Wahed Eagles 7 - 4
1A 27 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Café Ammy's 7 - 6
2A 24 Partizan Boxspringplace.nl - CCGN/de Wit 8 - 2
2A 26 GVV '57 - Kiefte Gevelrenovatie 11 - 1
2A 23 Ann-Zorg B.V. - Nijmeegs Jopie 3 - 4
1A 25 Tikkie Takkie TA - FC. ChaVoes 2 - 9

Woensdag 02 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 22 Partizan Boxspringplace.nl - Giesbers Optiek Inclusief 6 - 1
1A 21 Inter Arnhem CF - Tikkie Takkie TA 4 - 3
2A 19 Kiefte Gevelrenovatie - PU'20 9 - 11
2A 20 Nijmeegs Jopie - CCGN/de Wit 15 - 7
1A 18 Old Boys Futsal - Café Ammy's 2 - 5

Woensdag 19 oktober 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 2 Old Boys Futsal - Tikkie Takkie TA 1 - 11
2A 16 Kiefte Gevelrenovatie - Ann-Zorg B.V. 5 - 6
2A 13 van Kessel Groep - CCGN/de Wit 15 - 2
1A 15 Brussaard I.P.M. - Inter Arnhem CF 10 - 5
2A 12 PU'20 - Partizan Boxspringplace.nl 7 - 4
2A 17 GVV '57 - Nijmeegs Jopie 2 - 7

Woensdag 12 oktober 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 11 AMP/ABX Zaagmij - Café Ammy's 4 - 4
1A 6 Inter Arnhem CF - Old Boys Futsal 10 - 3
2A 10 Giesbers Optiek Inclusief - Kiefte Gevelrenovatie 8 - 5
1A 8 FC. ChaVoes - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 5 - 1
2A 7 CCGN/de Wit - Admodum Zorg 3 - 11

Woensdag 05 oktober 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 4 Kiefte Gevelrenovatie - Nijmeegs Jopie 6 - 12
1A 3 Go Wahed Eagles - Brussaard I.P.M. 5 - 18
2A 5 Ann-Zorg B.V. - Admodum Zorg 15 - 9
1A 1 FC. ChaVoes - AMP/ABX Zaagmij 3 - 3

Woensdag 28 juni 2023


PU'20

2A - 20:00
0 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Ahold Transport

Café Ammy's

1A - 19:00
15 - 6
Jan Massinkhal zaal 1

Bikeurope United



Woensdag 21 juni 2023


FC. ChaVoes

1A - 21:39
12 - 7
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 20:46
6 - 16
Laco sportcentrum Grave

Ahold Transport

Bikeurope United

1A - 20:00
6 - 6
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal

AMP/ABX Zaagmij

1A - 19:53
0 - 3
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Go Wahed Eagles

1A - 19:00
6 - 10
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Nijmeegs Jopie

2A - 19:00
8 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan Boxspringplace.nl

Bikeurope United

1A - 19:00
0 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF



Woensdag 14 juni 2023


Bikeurope United

1A - 21:39
3 - 10
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Ahold Transport

2A - 21:00
14 - 1
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN/de Wit

Café Ammy's

1A - 20:46
3 - 7
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Admodum Zorg

2A - 20:00
6 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

Nijmeegs Jopie

AMP/ABX Zaagmij

1A - 19:53
6 - 8
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 19:00
1 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep

PU'20

2A - 19:00
0 - 13
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 07 juni 2023


GVV '57

2A - 21:39
5 - 4
Laco sportcentrum Grave

Ahold Transport

FC. ChaVoes

1A - 21:00
11 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's

van Kessel Groep

2A - 20:46
12 - 2
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

Go Wahed Eagles

1A - 20:00
4 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:53
6 - 8
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

AMP/ABX Zaagmij

1A - 19:00
3 - 0
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal

Bikeurope United

1A - 19:00
3 - 21
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA



Woensdag 31 mei 2023


Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:39
9 - 3
Laco sportcentrum Grave

Bikeurope United

Partizan Boxspringplace.nl

2A - 21:00
6 - 8
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Ahold Transport

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 20:46
1 - 8
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

Admodum Zorg

2A - 20:00
3 - 13
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Inter Arnhem CF

1A - 20:00
4 - 8
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

FC. ChaVoes

AMP/ABX Zaagmij

1A - 19:53
9 - 5
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Café Ammy's

1A - 19:00
7 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Go Wahed Eagles

CCGN/de Wit

2A - 19:00
0 - 8
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 24 mei 2023


GVV '57

2A - 21:39
10 - 4
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

Go Wahed Eagles

1A - 20:46
8 - 8
Laco sportcentrum Grave

Bikeurope United

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 20:00
7 - 5
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Brussaard I.P.M.

1A - 19:53
3 - 0
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

Admodum Zorg

2A - 19:00
1 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN/de Wit

Nijmeegs Jopie

2A - 19:00
19 - 2
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief



Woensdag 17 mei 2023


Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:39
5 - 8
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Partizan Boxspringplace.nl

2A - 20:46
7 - 3
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

PU'20

2A - 20:00
8 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN/de Wit

Nijmeegs Jopie

2A - 19:53
7 - 9
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

GVV '57

2A - 19:00
17 - 4
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

Bikeurope United

1A - 19:00
3 - 14
Jan Massinkhal zaal 1

FC. ChaVoes



Woensdag 10 mei 2023


CCGN/de Wit

2A - 21:30
4 - 6
Sporthal de Heuvel

Kiefte Gevelrenovatie

Old Boys Futsal

1A - 20:30
2 - 17
Sporthal de Heuvel

FC. ChaVoes

PU'20

2A - 19:53
9 - 4
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
4 - 5
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles



Woensdag 26 april 2023


Brussaard I.P.M.

1A - 20:23
4 - 6
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Café Ammy's

1A - 19:30
13 - 6
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Admodum Zorg

2A - 19:00
7 - 9
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep



Woensdag 19 april 2023


Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:39
5 - 3
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Brussaard I.P.M.

1A - 20:46
21 - 6
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
2 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN/de Wit

Bikeurope United

1A - 19:53
6 - 11
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

van Kessel Groep

2A - 19:00
3 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan Boxspringplace.nl

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:00
4 - 14
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 12 april 2023


Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:39
9 - 11
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Nijmeegs Jopie

2A - 20:46
5 - 3
Laco sportcentrum Grave

PU'20

Old Boys Futsal

1A - 20:00
3 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Go Wahed Eagles

FC. ChaVoes

1A - 19:53
1 - 5
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Ahold Transport

2A - 19:00
9 - 4
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

Inter Arnhem CF

1A - 19:00
4 - 7
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's



Woensdag 05 april 2023


Go Wahed Eagles

1A - 21:39
4 - 10
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Ahold Transport

2A - 20:46
3 - 8
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Admodum Zorg

2A - 20:00
8 - 8
Jan Massinkhal zaal 1

Kiefte Gevelrenovatie

van Kessel Groep

2A - 19:53
6 - 6
Laco sportcentrum Grave

PU'20

CCGN/de Wit

2A - 19:00
5 - 4
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Bikeurope United

1A - 19:00
0 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's



Woensdag 29 maart 2023


Go Wahed Eagles

1A - 21:39
2 - 9
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 20:46
3 - 3
Laco sportcentrum Grave

Partizan Boxspringplace.nl

CCGN/de Wit

2A - 20:00
1 - 13
Jan Massinkhal zaal 1

Nijmeegs Jopie

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 19:53
2 - 11
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Ahold Transport

2A - 19:00
4 - 8
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep



Woensdag 22 maart 2023


van Kessel Groep

2A - 21:39
12 - 6
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

Go Wahed Eagles

1A - 20:46
2 - 4
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Tikkie Takkie TA

1A - 20:00
3 - 8
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Bikeurope United

1A - 19:53
4 - 22
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Café Ammy's

1A - 19:00
4 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal

Partizan Boxspringplace.nl

2A - 19:00
11 - 8
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 15 maart 2023


PU'20

2A - 21:39
6 - 4
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:30
7 - 4
Sporthal de Heuvel

Old Boys Futsal

CCGN/de Wit

2A - 20:46
2 - 6
Laco sportcentrum Grave

Partizan Boxspringplace.nl

Ahold Transport

2A - 20:30
13 - 5
Sporthal de Heuvel

Admodum Zorg

Inter Arnhem CF

1A - 19:53
5 - 11
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Nijmeegs Jopie

2A - 19:00
8 - 4
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 08 maart 2023


PU'20

2A - 21:16
7 - 6
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:00
9 - 4
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

FC. ChaVoes

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:23
5 - 3
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Brussaard I.P.M.

1A - 20:00
12 - 6
Jan Massinkhal zaal 1

Bikeurope United

Old Boys Futsal

1A - 20:00
3 - 7
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Inter Arnhem CF

GVV '57

2A - 19:30
9 - 3
Laco sportcentrum Grave

Partizan Boxspringplace.nl

CCGN/de Wit

2A - 19:00
1 - 12
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep



Woensdag 01 maart 2023


Tikkie Takkie TA

1A - 20:46
10 - 4
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

Café Ammy's

1A - 20:00
3 - 0
Jan Massinkhal zaal 1

AMP/ABX Zaagmij

Nijmeegs Jopie

2A - 19:53
7 - 0
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

Partizan Boxspringplace.nl

2A - 19:00
4 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Brussaard I.P.M.

1A - 19:00
18 - 3
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles



Woensdag 15 februari 2023


Admodum Zorg

2A - 20:00
7 - 9
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief



Woensdag 08 februari 2023


Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 21:39
5 - 20
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Ann-Zorg B.V.

2A - 20:46
0 - 3
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Old Boys Futsal

1A - 20:00
8 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

Bikeurope United

Admodum Zorg

2A - 19:53
8 - 10
Laco sportcentrum Grave

Partizan Boxspringplace.nl

AMP/ABX Zaagmij

1A - 19:00
3 - 8
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes



Woensdag 01 februari 2023


Café Ammy's

1A - 21:30
3 - 4
Sporthal de Heuvel

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Tikkie Takkie TA

1A - 21:16
9 - 4
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

CCGN/de Wit

2A - 20:30
3 - 0
Sporthal de Heuvel

Ann-Zorg B.V.

GVV '57

2A - 20:23
15 - 2
Laco sportcentrum Grave

PU'20

Inter Arnhem CF

1A - 20:00
6 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Go Wahed Eagles

Nijmeegs Jopie

2A - 19:30
15 - 1
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

Old Boys Futsal

1A - 19:00
1 - 15
Jan Massinkhal zaal 1

Brussaard I.P.M.



Woensdag 25 januari 2023


van Kessel Groep

2A - 20:46
8 - 3
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

FC. ChaVoes

1A - 20:00
3 - 0
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

GVV '57

2A - 19:00
10 - 2
Laco sportcentrum Grave

CCGN/de Wit

Café Ammy's

1A - 19:00
8 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

FC. ChaVoes



Woensdag 18 januari 2023


Bikeurope United

1A - 21:39
11 - 7
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

van Kessel Groep

2A - 20:46
2 - 11
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Inter Arnhem CF

1A - 20:00
0 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Old Boys Futsal

1A - 19:53
5 - 2
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:00
3 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan Boxspringplace.nl

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:00
2 - 15
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 11 januari 2023


AMP/ABX Zaagmij

1A - 21:39
7 - 7
Laco sportcentrum Grave

Bikeurope United

Brussaard I.P.M.

1A - 20:46
9 - 5
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
3 - 10
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan Boxspringplace.nl

Go Wahed Eagles

1A - 19:53
3 - 5
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

CCGN/de Wit

2A - 19:00
2 - 9
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Admodum Zorg

2A - 19:00
15 - 16
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 04 januari 2023


GVV '57

2A - 21:39
8 - 5
Laco sportcentrum Grave

Ann-Zorg B.V.

Tikkie Takkie TA

1A - 20:46
4 - 10
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

van Kessel Groep

2A - 20:00
3 - 5
Jan Massinkhal zaal 1

Nijmeegs Jopie

Brussaard I.P.M.

1A - 19:53
18 - 2
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

FC. ChaVoes

1A - 19:00
10 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:00
5 - 1
Laco sportcentrum Grave

PU'20



Woensdag 21 december 2022


Bikeurope United

1A - 21:39
7 - 11
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA



Woensdag 14 december 2022


Partizan Boxspringplace.nl

2A - 22:00
8 - 10
Sporthal de Triangel

Admodum Zorg



Woensdag 07 december 2022


FC. ChaVoes

1A - 22:00
16 - 8
Sporthal de Triangel

Bikeurope United

Partizan Boxspringplace.nl

2A - 21:39
0 - 4
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Inter Arnhem CF

1A - 20:46
9 - 6
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Old Boys Futsal

1A - 19:53
1 - 8
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
3 - 4
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's



Woensdag 30 november 2022


Partizan Boxspringplace.nl

2A - 21:39
2 - 1
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

GVV '57

2A - 20:46
22 - 1
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:53
10 - 5
Laco sportcentrum Grave

PU'20

Inter Arnhem CF

1A - 19:30
7 - 4
Sporthal de Boog

Bikeurope United

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
5 - 23
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.



Woensdag 23 november 2022


Go Wahed Eagles

1A - 21:39
2 - 3
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

van Kessel Groep

2A - 21:30
7 - 5
Sporthal de Heuvel

Ann-Zorg B.V.

AMP/ABX Zaagmij

1A - 20:46
13 - 8
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

PU'20

2A - 19:53
3 - 5
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Brussaard I.P.M.

1A - 19:00
8 - 3
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes



Woensdag 16 november 2022


FC. ChaVoes

1A - 21:16
7 - 1
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Café Ammy's

1A - 20:23
7 - 6
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
8 - 6
Jan Massinkhal zaal 1

Admodum Zorg

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:30
2 - 3
Laco sportcentrum Grave

CCGN/de Wit

PU'20

2A - 19:00
6 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep



Woensdag 09 november 2022


AMP/ABX Zaagmij

1A - 21:39
7 - 4
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 20:46
7 - 6
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Partizan Boxspringplace.nl

2A - 20:00
8 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN/de Wit

GVV '57

2A - 19:53
11 - 1
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:00
3 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Nijmeegs Jopie

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
2 - 9
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes



Woensdag 02 november 2022


Partizan Boxspringplace.nl

2A - 21:16
6 - 1
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Inter Arnhem CF

1A - 20:23
4 - 3
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
9 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Nijmeegs Jopie

2A - 19:30
15 - 7
Laco sportcentrum Grave

CCGN/de Wit

Old Boys Futsal

1A - 19:00
2 - 5
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's



Woensdag 19 oktober 2022


Old Boys Futsal

1A - 21:39
1 - 11
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:46
5 - 6
Laco sportcentrum Grave

Ann-Zorg B.V.

van Kessel Groep

2A - 20:00
15 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN/de Wit

Brussaard I.P.M.

1A - 19:53
10 - 5
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

PU'20

2A - 19:00
7 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan Boxspringplace.nl

GVV '57

2A - 19:00
2 - 7
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 12 oktober 2022


AMP/ABX Zaagmij

1A - 21:16
4 - 4
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Inter Arnhem CF

1A - 21:00
10 - 3
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Old Boys Futsal

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 20:23
8 - 5
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

FC. ChaVoes

1A - 20:00
5 - 1
Jan Massinkhal zaal 1

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

CCGN/de Wit

2A - 19:00
3 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

Admodum Zorg



Woensdag 05 oktober 2022


Kiefte Gevelrenovatie

2A - 21:39
6 - 12
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Go Wahed Eagles

1A - 20:46
5 - 18
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:53
15 - 9
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

FC. ChaVoes

1A - 19:00
3 - 3
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij