Competitie programma

Woensdag 08 februari 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 77 van Kessel Groep Kiefte Gevelrenovatie
Laco sportcentrum Grave 19:00 1A 78 AMP/ABX Zaagmij FC. ChaVoes
Laco sportcentrum Grave 19:53 2A 79 Admodum Zorg Partizan
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 168 Old Boys Futsal Bikeurope United
Laco sportcentrum Grave 20:46 2A 80 Ann-Zorg B.V. Giesbers Optiek Inclusief
Laco sportcentrum Grave 21:39 1A 81 Z.v.v. de Wit/The Outsiders Brussaard I.P.M.

Woensdag 15 februari 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 Kwart finale 1044 FC. ChaVoes Café Ammy's
Laco sportcentrum Grave 20:00 2A 73 Admodum Zorg Giesbers Optiek Inclusief
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 Kwart finale 1043 Brussaard I.P.M. Go Wahed Eagles
Laco sportcentrum Grave 21:00 Kwart finale 1042 Tikkie Takkie TA GVV '57

Woensdag 01 maart 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 82 Partizan PU'20
Laco sportcentrum Grave 19:00 1A 84 Brussaard I.P.M. Go Wahed Eagles
Laco sportcentrum Grave 19:53 2A 85 Nijmeegs Jopie van Kessel Groep
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 2A 83 Admodum Zorg CCGN
Laco sportcentrum Grave 20:46 1A 86 Tikkie Takkie TA Old Boys Futsal
Laco sportcentrum Grave 21:39 2A 87 GVV '57 Ann-Zorg B.V.

Woensdag 08 maart 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 88 CCGN van Kessel Groep
Laco sportcentrum Grave 19:30 2A 89 GVV '57 Partizan
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 169 Brussaard I.P.M. Bikeurope United
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 20:00 1A 92 Old Boys Futsal Inter Arnhem CF
Laco sportcentrum Grave 20:23 2A 90 Kiefte Gevelrenovatie Giesbers Optiek Inclusief
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 21:00 1A 93 Z.v.v. de Wit/The Outsiders FC. ChaVoes
Laco sportcentrum Grave 21:16 1A 91 Café Ammy's AMP/ABX Zaagmij

Woensdag 15 maart 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Laco sportcentrum Grave 19:00 2A 94 Nijmeegs Jopie GVV '57
Laco sportcentrum Grave 19:53 1A 95 Inter Arnhem CF Brussaard I.P.M.
Sporthal de Heuvel 20:30 2A 98 Ann-Zorg B.V. Admodum Zorg
Laco sportcentrum Grave 20:46 2A 96 CCGN Partizan
Sporthal de Heuvel 21:30 1A 170 Bikeurope United Old Boys Futsal
Laco sportcentrum Grave 21:39 2A 97 PU'20 Kiefte Gevelrenovatie

Woensdag 22 maart 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Laco sportcentrum Grave 19:00 2A 9 Partizan GVV '57
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 1A 99 Café Ammy's Old Boys Futsal
Laco sportcentrum Grave 19:53 1A 171 Bikeurope United Brussaard I.P.M.
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 100 Tikkie Takkie TA Inter Arnhem CF
Laco sportcentrum Grave 20:46 1A 101 Go Wahed Eagles AMP/ABX Zaagmij
Laco sportcentrum Grave 21:39 2A 102 van Kessel Groep Admodum Zorg

Woensdag 29 maart 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 103 Ann-Zorg B.V. van Kessel Groep
Laco sportcentrum Grave 19:00 1A 105 Go Wahed Eagles FC. ChaVoes
Laco sportcentrum Grave 19:53 2A 106 Kiefte Gevelrenovatie GVV '57
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 180 Café Ammy's Bikeurope United
Laco sportcentrum Grave 20:46 2A 107 Giesbers Optiek Inclusief Partizan
Laco sportcentrum Grave 21:39 2A 104 CCGN Nijmeegs Jopie

Woensdag 05 april 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 1A 109 Inter Arnhem CF Café Ammy's
Laco sportcentrum Grave 19:00 2A 111 CCGN Giesbers Optiek Inclusief
Laco sportcentrum Grave 19:53 2A 112 van Kessel Groep PU'20
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 2A 110 Admodum Zorg Kiefte Gevelrenovatie
Laco sportcentrum Grave 20:46 1A 172 Bikeurope United FC. ChaVoes
Laco sportcentrum Grave 21:39 1A 113 Go Wahed Eagles Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Woensdag 12 april 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 114 Ann-Zorg B.V. Kiefte Gevelrenovatie
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 1A 173 Bikeurope United Inter Arnhem CF
Jan Massinkhal zaal 1 19:53 2A 117 Nijmeegs Jopie PU'20
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 115 Old Boys Futsal Go Wahed Eagles
Jan Massinkhal zaal 1 20:46 1A 118 FC. ChaVoes Brussaard I.P.M.
Laco sportcentrum Grave 21:39 1A 116 Z.v.v. de Wit/The Outsiders AMP/ABX Zaagmij

Woensdag 19 april 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 119 van Kessel Groep Partizan
Laco sportcentrum Grave 19:00 2A 121 Giesbers Optiek Inclusief GVV '57
Laco sportcentrum Grave 19:53 1A 174 Bikeurope United AMP/ABX Zaagmij
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 2A 120 Kiefte Gevelrenovatie CCGN
Laco sportcentrum Grave 20:46 1A 122 Brussaard I.P.M. Tikkie Takkie TA

Woensdag 26 april 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 1A 123 Café Ammy's Tikkie Takkie TA
Laco sportcentrum Grave 19:30 1A 175 Go Wahed Eagles Bikeurope United
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 124 AMP/ABX Zaagmij Inter Arnhem CF
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 20:00 2A 127 PU'20 Ann-Zorg B.V.
Laco sportcentrum Grave 20:23 2A 125 Nijmeegs Jopie Partizan
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 21:00 1A 128 Z.v.v. de Wit/The Outsiders Old Boys Futsal
Laco sportcentrum Grave 21:16 2A 126 Admodum Zorg van Kessel Groep

Woensdag 28 juni 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Laco sportcentrum Grave 20:00 Finale 1047 1045 1046

Woensdag 05 juli 2023


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Sportiom 20:30 Algemene ANZVB Beker Finale 1000 Beker Kampioen Arnhem/Nijmegen Beker Kampioen Gilze/Rijen

Woensdag 08 februari 2023


van Kessel Groep

2A - Competitie [77]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Kiefte Gevelrenovatie

AMP/ABX Zaagmij

1A - Competitie [78]
19:00
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes

Admodum Zorg

2A - Competitie [79]
19:53
Laco sportcentrum Grave

Partizan

Old Boys Futsal

1A - Competitie [168]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Bikeurope United

Ann-Zorg B.V.

2A - Competitie [80]
20:46
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - Competitie [81]
21:39
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.



Woensdag 15 februari 2023


FC. ChaVoes

Kwart finale - Beker [1044]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's

Admodum Zorg

2A - Competitie [73]
20:00
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Brussaard I.P.M.

Kwart finale - Beker [1043]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Go Wahed Eagles

Tikkie Takkie TA

Kwart finale - Beker [1042]
21:00
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 01 maart 2023


Partizan

2A - Competitie [82]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Brussaard I.P.M.

1A - Competitie [84]
19:00
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Nijmeegs Jopie

2A - Competitie [85]
19:53
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

Admodum Zorg

2A - Competitie [83]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN

Tikkie Takkie TA

1A - Competitie [86]
20:46
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

GVV '57

2A - Competitie [87]
21:39
Laco sportcentrum Grave

Ann-Zorg B.V.



Woensdag 08 maart 2023


CCGN

2A - Competitie [88]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep

GVV '57

2A - Competitie [89]
19:30
Laco sportcentrum Grave

Partizan

Brussaard I.P.M.

1A - Competitie [169]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Bikeurope United

Old Boys Futsal

1A - Competitie [92]
20:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Inter Arnhem CF

Kiefte Gevelrenovatie

2A - Competitie [90]
20:23
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - Competitie [93]
21:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

FC. ChaVoes

Café Ammy's

1A - Competitie [91]
21:16
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij



Woensdag 15 maart 2023


Nijmeegs Jopie

2A - Competitie [94]
19:00
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Inter Arnhem CF

1A - Competitie [95]
19:53
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Ann-Zorg B.V.

2A - Competitie [98]
20:30
Sporthal de Heuvel

Admodum Zorg

CCGN

2A - Competitie [96]
20:46
Laco sportcentrum Grave

Partizan

Bikeurope United

1A - Competitie [170]
21:30
Sporthal de Heuvel

Old Boys Futsal

PU'20

2A - Competitie [97]
21:39
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie



Woensdag 22 maart 2023


Partizan

2A - Competitie [9]
19:00
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Café Ammy's

1A - Competitie [99]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal

Bikeurope United

1A - Competitie [171]
19:53
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Tikkie Takkie TA

1A - Competitie [100]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Go Wahed Eagles

1A - Competitie [101]
20:46
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

van Kessel Groep

2A - Competitie [102]
21:39
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg



Woensdag 29 maart 2023


Ann-Zorg B.V.

2A - Competitie [103]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep

Go Wahed Eagles

1A - Competitie [105]
19:00
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes

Kiefte Gevelrenovatie

2A - Competitie [106]
19:53
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Café Ammy's

1A - Competitie [180]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Bikeurope United

Giesbers Optiek Inclusief

2A - Competitie [107]
20:46
Laco sportcentrum Grave

Partizan

CCGN

2A - Competitie [104]
21:39
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 05 april 2023


Inter Arnhem CF

1A - Competitie [109]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's

CCGN

2A - Competitie [111]
19:00
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

van Kessel Groep

2A - Competitie [112]
19:53
Laco sportcentrum Grave

PU'20

Admodum Zorg

2A - Competitie [110]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Kiefte Gevelrenovatie

Bikeurope United

1A - Competitie [172]
20:46
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes

Go Wahed Eagles

1A - Competitie [113]
21:39
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders



Woensdag 12 april 2023


Ann-Zorg B.V.

2A - Competitie [114]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Kiefte Gevelrenovatie

Bikeurope United

1A - Competitie [173]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Nijmeegs Jopie

2A - Competitie [117]
19:53
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Old Boys Futsal

1A - Competitie [115]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Go Wahed Eagles

FC. ChaVoes

1A - Competitie [118]
20:46
Jan Massinkhal zaal 1

Brussaard I.P.M.

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - Competitie [116]
21:39
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij



Woensdag 19 april 2023


van Kessel Groep

2A - Competitie [119]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan

Giesbers Optiek Inclusief

2A - Competitie [121]
19:00
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Bikeurope United

1A - Competitie [174]
19:53
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Kiefte Gevelrenovatie

2A - Competitie [120]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN

Brussaard I.P.M.

1A - Competitie [122]
20:46
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA



Woensdag 26 april 2023


Café Ammy's

1A - Competitie [123]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Tikkie Takkie TA

Go Wahed Eagles

1A - Competitie [175]
19:30
Laco sportcentrum Grave

Bikeurope United

AMP/ABX Zaagmij

1A - Competitie [124]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

PU'20

2A - Competitie [127]
20:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Ann-Zorg B.V.

Nijmeegs Jopie

2A - Competitie [125]
20:23
Laco sportcentrum Grave

Partizan

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - Competitie [128]
21:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Old Boys Futsal

Admodum Zorg

2A - Competitie [126]
21:16
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep



Woensdag 28 juni 2023


1045

Finale - Beker [1047]
20:00
Laco sportcentrum Grave

1046



Woensdag 05 juli 2023


Beker Kampioen Arnhem/Nijmegen

Algemene ANZVB Beker Finale - Beker [1000]
20:30
Sportiom

Beker Kampioen Gilze/Rijen