Competitie programma

Woensdag 19 januari 2022


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Sporthal de Heuvel 20:00 1A 63 Admodum Zorg Dakkapeldirect
Sporthal de Heuvel 20:55 3A 64 FC. ChaVoes Solide Administratieve Dienstverlening
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 21:00 2A 66 Le Bleu Horn FC.
Sporthal de Heuvel 21:50 2A 65 PU'20 Mercedes-Benchwarmers
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 22:00 3A 67 CCGN Arnhem Skiete Colombia
Sporthal Bongerd 22:00 2A 68 MCA 2 van Kessel Groep

Woensdag 26 januari 2022


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Sporthal de Heuvel 20:00 1A 69 Fc. Zjbet Admodum Zorg
Sporthal de Heuvel 20:55 2A 71 Le Bleu Mercedes-Benchwarmers
Sporthal de Heuvel 21:50 3A 72 Kiefte Gevelrenovatie The Outsiders
Sporthal Bongerd 22:00 2A 73 Inter Arnhem CF MCA 2

Woensdag 02 februari 2022


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 2A 74 PU'20 Le Bleu
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 3A 76 Solide Administratieve Dienstverlening CCGN Arnhem
Sporthal de Heuvel 20:00 2A 77 Café Bar Dostlar Horn FC.
Sporthal de Heuvel 20:55 3A 78 Skiete Colombia FC. ChaVoes
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 21:00 2A 80 Z.v.v. de Wit 2/Ali's Place van Kessel Groep
Sporthal de Heuvel 21:50 1A 79 Dakkapeldirect Admodum Zorg
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 22:00 1A 81 Lamers FC Z.v.v. de Wit 1/Veritas
Sporthal Bongerd 22:00 1A 82 Café Ammy's MCA 1

Woensdag 09 februari 2022


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 3A 83 The Outsiders CCGN Arnhem
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 84 Z.v.v. de Wit 1/Veritas Fc. Zjbet
Sporthal de Heuvel 20:00 2A 85 Le Bleu van Kessel Groep
Sporthal de Heuvel 20:55 3A 87 Fong Shou Dragons FC. ChaVoes
Sporthal de Heuvel 21:50 3A 88 Kiefte Gevelrenovatie Solide Administratieve Dienstverlening
Sporthal Bongerd 22:00 2A 89 Inter Arnhem CF Café Bar Dostlar
Sporthal de Heister 22:00 2A 173 Horn FC. MCA 2

Woensdag 16 februari 2022


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 3A 92 CCGN Arnhem Skiete Colombia
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 2A 93 Mercedes-Benchwarmers Café Bar Dostlar
Sporthal de Heuvel 20:00 1A 94 Fc. Zjbet Lamers FC
Sporthal de Heuvel 20:55 2A 95 van Kessel Groep Le Bleu
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 21:00 2A 90 PU'20 Z.v.v. de Wit 2/Ali's Place
Sporthal de Heuvel 21:50 3A 96 Kiefte Gevelrenovatie FC. ChaVoes
Sporthal Bongerd 22:00 2A 97 MCA 2 Horn FC.
Sporthal Valkenhuizen zaal 1 22:00 1A 91 Z.v.v. de Wit 1/Veritas Café Ammy's

Woensdag 23 februari 2022


Sporthal Tijd Poule Nr. Thuis Uit
Jan Massinkhal zaal 1 19:00 3A 98 Solide Administratieve Dienstverlening Fong Shou Dragons
Jan Massinkhal zaal 1 20:00 1A 99 Admodum Zorg Dakkapeldirect
Sporthal de Heuvel 20:00 3A 100 FC. ChaVoes The Outsiders
Sporthal de Heuvel 20:55 2A 101 Z.v.v. de Wit 2/Ali's Place Inter Arnhem CF
Sporthal de Heuvel 21:50 2A 102 Le Bleu PU'20
Sporthal Bongerd 22:00 1A 103 MCA 1 Lamers FC

Woensdag 19 januari 2022


Admodum Zorg

1A - Competitie [63]
20:00
Sporthal de Heuvel

Dakkapeldirect

FC. ChaVoes

3A - Competitie [64]
20:55
Sporthal de Heuvel

Solide Administratieve Dienstverlening

Le Bleu

2A - Competitie [66]
21:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Horn FC.

PU'20

2A - Competitie [65]
21:50
Sporthal de Heuvel

Mercedes-Benchwarmers

CCGN Arnhem

3A - Competitie [67]
22:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Skiete Colombia

MCA 2

2A - Competitie [68]
22:00
Sporthal Bongerd

van Kessel Groep



Woensdag 26 januari 2022


Fc. Zjbet

1A - Competitie [69]
20:00
Sporthal de Heuvel

Admodum Zorg

Le Bleu

2A - Competitie [71]
20:55
Sporthal de Heuvel

Mercedes-Benchwarmers

Kiefte Gevelrenovatie

3A - Competitie [72]
21:50
Sporthal de Heuvel

The Outsiders

Inter Arnhem CF

2A - Competitie [73]
22:00
Sporthal Bongerd

MCA 2



Woensdag 02 februari 2022


PU'20

2A - Competitie [74]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Le Bleu

Solide Administratieve Dienstverlening

3A - Competitie [76]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN Arnhem

Café Bar Dostlar

2A - Competitie [77]
20:00
Sporthal de Heuvel

Horn FC.

Skiete Colombia

3A - Competitie [78]
20:55
Sporthal de Heuvel

FC. ChaVoes

Z.v.v. de Wit 2/Ali's Place

2A - Competitie [80]
21:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

van Kessel Groep

Dakkapeldirect

1A - Competitie [79]
21:50
Sporthal de Heuvel

Admodum Zorg

Lamers FC

1A - Competitie [81]
22:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Z.v.v. de Wit 1/Veritas

Café Ammy's

1A - Competitie [82]
22:00
Sporthal Bongerd

MCA 1



Woensdag 09 februari 2022


The Outsiders

3A - Competitie [83]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN Arnhem

Z.v.v. de Wit 1/Veritas

1A - Competitie [84]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Fc. Zjbet

Le Bleu

2A - Competitie [85]
20:00
Sporthal de Heuvel

van Kessel Groep

Fong Shou Dragons

3A - Competitie [87]
20:55
Sporthal de Heuvel

FC. ChaVoes

Kiefte Gevelrenovatie

3A - Competitie [88]
21:50
Sporthal de Heuvel

Solide Administratieve Dienstverlening

Inter Arnhem CF

2A - Competitie [89]
22:00
Sporthal Bongerd

Café Bar Dostlar

Horn FC.

2A - Competitie [173]
22:00
Sporthal de Heister

MCA 2



Woensdag 16 februari 2022


CCGN Arnhem

3A - Competitie [92]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Skiete Colombia

Mercedes-Benchwarmers

2A - Competitie [93]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Café Bar Dostlar

Fc. Zjbet

1A - Competitie [94]
20:00
Sporthal de Heuvel

Lamers FC

van Kessel Groep

2A - Competitie [95]
20:55
Sporthal de Heuvel

Le Bleu

PU'20

2A - Competitie [90]
21:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Z.v.v. de Wit 2/Ali's Place

Kiefte Gevelrenovatie

3A - Competitie [96]
21:50
Sporthal de Heuvel

FC. ChaVoes

MCA 2

2A - Competitie [97]
22:00
Sporthal Bongerd

Horn FC.

Z.v.v. de Wit 1/Veritas

1A - Competitie [91]
22:00
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Café Ammy's



Woensdag 23 februari 2022


Solide Administratieve Dienstverlening

3A - Competitie [98]
19:00
Jan Massinkhal zaal 1

Fong Shou Dragons

Admodum Zorg

1A - Competitie [99]
20:00
Jan Massinkhal zaal 1

Dakkapeldirect

FC. ChaVoes

3A - Competitie [100]
20:00
Sporthal de Heuvel

The Outsiders

Z.v.v. de Wit 2/Ali's Place

2A - Competitie [101]
20:55
Sporthal de Heuvel

Inter Arnhem CF

Le Bleu

2A - Competitie [102]
21:50
Sporthal de Heuvel

PU'20

MCA 1

1A - Competitie [103]
22:00
Sporthal Bongerd

Lamers FC