Competitie uitslagen

Hier vindt u de uitslagen van de competitie van het huidige seizoen.

Team filteren:

Woensdag 01 februari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 108 Café Ammy's - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 3 - 4
1A 69 Tikkie Takkie TA - AMP/ABX Zaagmij 9 - 4
2A 75 CCGN - Ann-Zorg B.V. 3 - 0
2A 74 GVV '57 - PU'20 15 - 2
1A 71 Inter Arnhem CF - Go Wahed Eagles 6 - 3
2A 72 Nijmeegs Jopie - Admodum Zorg 15 - 1
1A 70 Old Boys Futsal - Brussaard I.P.M. 1 - 15

Woensdag 25 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1041 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Kiefte Gevelrenovatie 7 - 3
2A 68 van Kessel Groep - Giesbers Optiek Inclusief 8 - 3
1A 65 FC. ChaVoes - Inter Arnhem CF 3 - 0
1A 76 Café Ammy's - FC. ChaVoes 8 - 4
2A 66 GVV '57 - CCGN 10 - 2

Woensdag 18 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 167 Bikeurope United - Go Wahed Eagles 11 - 7
2A 63 van Kessel Groep - GVV '57 2 - 11
1A 60 Inter Arnhem CF - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 0 - 3
1A 62 Old Boys Futsal - AMP/ABX Zaagmij 5 - 2
2A 59 Ann-Zorg B.V. - Partizan 3 - 4
2A 61 Giesbers Optiek Inclusief - Nijmeegs Jopie 2 - 15

Woensdag 11 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 166 AMP/ABX Zaagmij - Bikeurope United 7 - 7
1A 58 Brussaard I.P.M. - Café Ammy's 9 - 5
2A 55 Kiefte Gevelrenovatie - Partizan 3 - 10
1A 57 Go Wahed Eagles - Tikkie Takkie TA 3 - 5
2A 54 CCGN - PU'20 2 - 9
2A 56 Admodum Zorg - GVV '57 15 - 16

Woensdag 04 januari 2023


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 53 GVV '57 - Ann-Zorg B.V. 8 - 5
1A 52 Tikkie Takkie TA - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 4 - 10
2A 49 van Kessel Groep - Nijmeegs Jopie 3 - 5
1A 51 Brussaard I.P.M. - AMP/ABX Zaagmij 18 - 2
2A 50 Giesbers Optiek Inclusief - PU'20 5 - 1
1A 48 FC. ChaVoes - Old Boys Futsal 10 - 2

Woensdag 21 december 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1040 Café Ammy's - Partizan 7 - 2
1A 165 Bikeurope United - Tikkie Takkie TA 7 - 11
1039 Go Wahed Eagles - CCGN 15 - 4
1038 FC. ChaVoes - AMP/ABX Zaagmij 6 - 3
1037 Brussaard I.P.M. - Nijmeegs Jopie 11 - 8

Woensdag 14 december 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 157 Partizan - Admodum Zorg 8 - 10
1036 GVV '57 - Inter Arnhem CF 9 - 8
1033 van Kessel Groep - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 3 - 7
1035 Kiefte Gevelrenovatie - Giesbers Optiek Inclusief 2 - 1
1034 Tikkie Takkie TA - PU'20 10 - 4

Woensdag 07 december 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 164 FC. ChaVoes - Bikeurope United 16 - 8
2A 46 Partizan - Nijmeegs Jopie 0 - 4
1A 45 Inter Arnhem CF - AMP/ABX Zaagmij 9 - 6
1A 47 Old Boys Futsal - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 1 - 8
1A 43 Tikkie Takkie TA - Café Ammy's 3 - 4

Woensdag 30 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 42 Partizan - van Kessel Groep 2 - 1
2A 41 GVV '57 - Giesbers Optiek Inclusief 22 - 1
2A 44 Ann-Zorg B.V. - PU'20 10 - 5
1A 163 Inter Arnhem CF - Bikeurope United 7 - 4
1A 39 Tikkie Takkie TA - Brussaard I.P.M. 5 - 23

Woensdag 23 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 37 Go Wahed Eagles - Old Boys Futsal 2 - 3
2A 38 van Kessel Groep - Ann-Zorg B.V. 7 - 5
1A 36 AMP/ABX Zaagmij - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 13 - 8
2A 35 PU'20 - Nijmeegs Jopie 3 - 5
1A 34 Brussaard I.P.M. - FC. ChaVoes 8 - 3

Woensdag 16 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 14 FC. ChaVoes - Go Wahed Eagles 7 - 1
1A 32 Café Ammy's - Inter Arnhem CF 7 - 6
2A 30 Kiefte Gevelrenovatie - Admodum Zorg 8 - 6
2A 31 Giesbers Optiek Inclusief - CCGN 2 - 3
2A 29 PU'20 - van Kessel Groep 6 - 4

Woensdag 09 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 28 AMP/ABX Zaagmij - Go Wahed Eagles 7 - 4
1A 27 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Café Ammy's 7 - 6
2A 24 Partizan - CCGN 8 - 2
2A 26 GVV '57 - Kiefte Gevelrenovatie 11 - 1
2A 23 Ann-Zorg B.V. - Nijmeegs Jopie 3 - 4
1A 25 Tikkie Takkie TA - FC. ChaVoes 2 - 9

Woensdag 02 november 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 22 Partizan - Giesbers Optiek Inclusief 6 - 1
1A 21 Inter Arnhem CF - Tikkie Takkie TA 4 - 3
2A 19 Kiefte Gevelrenovatie - PU'20 9 - 11
2A 20 Nijmeegs Jopie - CCGN 15 - 7
1A 18 Old Boys Futsal - Café Ammy's 2 - 5

Woensdag 19 oktober 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 2 Old Boys Futsal - Tikkie Takkie TA 1 - 11
2A 16 Kiefte Gevelrenovatie - Ann-Zorg B.V. 5 - 6
2A 13 van Kessel Groep - CCGN 15 - 2
1A 15 Brussaard I.P.M. - Inter Arnhem CF 10 - 5
2A 12 PU'20 - Partizan 7 - 4
2A 17 GVV '57 - Nijmeegs Jopie 2 - 7

Woensdag 12 oktober 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
1A 11 AMP/ABX Zaagmij - Café Ammy's 4 - 4
1A 6 Inter Arnhem CF - Old Boys Futsal 10 - 3
2A 10 Giesbers Optiek Inclusief - Kiefte Gevelrenovatie 8 - 5
A 1031 van Kessel Groep - Go Wahed Eagles 7 - 1
1A 8 FC. ChaVoes - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 5 - 1
2A 7 CCGN - Admodum Zorg 3 - 11

Woensdag 05 oktober 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
2A 4 Kiefte Gevelrenovatie - Nijmeegs Jopie 6 - 12
1A 3 Go Wahed Eagles - Brussaard I.P.M. 5 - 18
2A 5 Ann-Zorg B.V. - Admodum Zorg 15 - 9
1A 1 FC. ChaVoes - AMP/ABX Zaagmij 3 - 3

Woensdag 28 september 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
D 1032 AMP/ABX Zaagmij - Inter Arnhem CF 13 - 4
B 1028 PU'20 - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 5 - 4
A 1030 Tikkie Takkie TA - Old Boys Futsal 10 - 2
A 1027 van Kessel Groep - Kiefte Gevelrenovatie 6 - 3
B 1029 Giesbers Optiek Inclusief - Admodum Zorg 2 - 14

Woensdag 21 september 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
A 1026 Go Wahed Eagles - Tikkie Takkie TA 5 - 5
B 1025 PU'20 - Giesbers Optiek Inclusief 9 - 4
A 1022 Kiefte Gevelrenovatie - Old Boys Futsal 3 - 5
C 1024 GVV '57 - FC. ChaVoes 5 - 2
B 1021 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - CCGN 9 - 2
D 1023 Nijmeegs Jopie - Partizan 9 - 3

Woensdag 14 september 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
C 1020 FC. ChaVoes - Brussaard I.P.M. 2 - 9
D 1014 Inter Arnhem CF - Partizan 10 - 9
A 1019 Kiefte Gevelrenovatie - Tikkie Takkie TA 7 - 5
B 1016 Admodum Zorg - Z.v.v. de Wit/The Outsiders 0 - 11
A 1013 Old Boys Futsal - van Kessel Groep 2 - 2
C 1018 Café Ammy's - GVV '57 8 - 6
B 1015 CCGN - PU'20 3 - 11
D 1017 AMP/ABX Zaagmij - Nijmeegs Jopie 6 - 5

Woensdag 07 september 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
C 1012 Café Ammy's - Brussaard I.P.M. 1 - 15
A 1011 Kiefte Gevelrenovatie - Go Wahed Eagles 5 - 4
D 1008 Nijmeegs Jopie - Inter Arnhem CF 3 - 0
B 1010 Giesbers Optiek Inclusief - CCGN 7 - 4
B 1007 Admodum Zorg - PU'20 3 - 21
D 1009 AMP/ABX Zaagmij - Partizan 9 - 6

Woensdag 31 augustus 2022


Poule Nr. Wedstrijd Uitslag
A 1006 Tikkie Takkie TA - van Kessel Groep 3 - 2
B 1005 Z.v.v. de Wit/The Outsiders - Giesbers Optiek Inclusief 4 - 7
C 1002 FC. ChaVoes - Café Ammy's 6 - 4
A 1004 Go Wahed Eagles - Old Boys Futsal 4 - 3
C 1003 Brussaard I.P.M. - GVV '57 12 - 2
B 1001 CCGN - Admodum Zorg 9 - 3

Woensdag 01 februari 2023


Café Ammy's

1A - 21:30
3 - 4
Sporthal de Heuvel

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Tikkie Takkie TA

1A - 21:16
9 - 4
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

CCGN

2A - 20:30
3 - 0
Sporthal de Heuvel

Ann-Zorg B.V.

GVV '57

2A - 20:23
15 - 2
Laco sportcentrum Grave

PU'20

Inter Arnhem CF

1A - 20:00
6 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Go Wahed Eagles

Nijmeegs Jopie

2A - 19:30
15 - 1
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

Old Boys Futsal

1A - 19:00
1 - 15
Jan Massinkhal zaal 1

Brussaard I.P.M.



Woensdag 25 januari 2023


Z.v.v. de Wit/The Outsiders

- 21:39
7 - 3
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

van Kessel Groep

2A - 20:46
8 - 3
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

FC. ChaVoes

1A - 20:00
3 - 0
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Café Ammy's

1A - 19:00
8 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

FC. ChaVoes

GVV '57

2A - 19:00
10 - 2
Laco sportcentrum Grave

CCGN



Woensdag 18 januari 2023


Bikeurope United

1A - 21:39
11 - 7
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

van Kessel Groep

2A - 20:46
2 - 11
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

Inter Arnhem CF

1A - 20:00
0 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Old Boys Futsal

1A - 19:53
5 - 2
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:00
3 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:00
2 - 15
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 11 januari 2023


AMP/ABX Zaagmij

1A - 21:39
7 - 7
Laco sportcentrum Grave

Bikeurope United

Brussaard I.P.M.

1A - 20:46
9 - 5
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
3 - 10
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan

Go Wahed Eagles

1A - 19:53
3 - 5
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

CCGN

2A - 19:00
2 - 9
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Admodum Zorg

2A - 19:00
15 - 16
Laco sportcentrum Grave

GVV '57



Woensdag 04 januari 2023


GVV '57

2A - 21:39
8 - 5
Laco sportcentrum Grave

Ann-Zorg B.V.

Tikkie Takkie TA

1A - 20:46
4 - 10
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

van Kessel Groep

2A - 20:00
3 - 5
Jan Massinkhal zaal 1

Nijmeegs Jopie

Brussaard I.P.M.

1A - 19:53
18 - 2
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:00
5 - 1
Laco sportcentrum Grave

PU'20

FC. ChaVoes

1A - 19:00
10 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal



Woensdag 21 december 2022


Café Ammy's

- 22:00
7 - 2
Sporthal de Triangel

Partizan

Bikeurope United

1A - 21:39
7 - 11
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Go Wahed Eagles

- 20:46
15 - 4
Laco sportcentrum Grave

CCGN

FC. ChaVoes

- 19:53
6 - 3
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Brussaard I.P.M.

- 19:00
11 - 8
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 14 december 2022


Partizan

2A - 22:00
8 - 10
Sporthal de Triangel

Admodum Zorg

GVV '57

- 21:39
9 - 8
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

van Kessel Groep

- 20:46
3 - 7
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Kiefte Gevelrenovatie

- 19:53
2 - 1
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Tikkie Takkie TA

- 19:00
10 - 4
Laco sportcentrum Grave

PU'20



Woensdag 07 december 2022


FC. ChaVoes

1A - 22:00
16 - 8
Sporthal de Triangel

Bikeurope United

Partizan

2A - 21:39
0 - 4
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Inter Arnhem CF

1A - 20:46
9 - 6
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij

Old Boys Futsal

1A - 19:53
1 - 8
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
3 - 4
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's



Woensdag 30 november 2022


Partizan

2A - 21:39
2 - 1
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

GVV '57

2A - 20:46
22 - 1
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:53
10 - 5
Laco sportcentrum Grave

PU'20

Inter Arnhem CF

1A - 19:30
7 - 4
Sporthal de Boog

Bikeurope United

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
5 - 23
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.



Woensdag 23 november 2022


Go Wahed Eagles

1A - 21:39
2 - 3
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

van Kessel Groep

2A - 21:30
7 - 5
Sporthal de Heuvel

Ann-Zorg B.V.

AMP/ABX Zaagmij

1A - 20:46
13 - 8
Laco sportcentrum Grave

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

PU'20

2A - 19:53
3 - 5
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Brussaard I.P.M.

1A - 19:00
8 - 3
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes



Woensdag 16 november 2022


FC. ChaVoes

1A - 21:16
7 - 1
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Café Ammy's

1A - 20:23
7 - 6
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
8 - 6
Jan Massinkhal zaal 1

Admodum Zorg

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 19:30
2 - 3
Laco sportcentrum Grave

CCGN

PU'20

2A - 19:00
6 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

van Kessel Groep



Woensdag 09 november 2022


AMP/ABX Zaagmij

1A - 21:39
7 - 4
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

1A - 20:46
7 - 6
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Partizan

2A - 20:00
8 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN

GVV '57

2A - 19:53
11 - 1
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:00
3 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Nijmeegs Jopie

Tikkie Takkie TA

1A - 19:00
2 - 9
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes



Woensdag 02 november 2022


Partizan

2A - 21:16
6 - 1
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Inter Arnhem CF

1A - 20:23
4 - 3
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:00
9 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

Nijmeegs Jopie

2A - 19:30
15 - 7
Laco sportcentrum Grave

CCGN

Old Boys Futsal

1A - 19:00
2 - 5
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's



Woensdag 19 oktober 2022


Old Boys Futsal

1A - 21:39
1 - 11
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Kiefte Gevelrenovatie

2A - 20:46
5 - 6
Laco sportcentrum Grave

Ann-Zorg B.V.

van Kessel Groep

2A - 20:00
15 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN

Brussaard I.P.M.

1A - 19:53
10 - 5
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

PU'20

2A - 19:00
7 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Partizan

GVV '57

2A - 19:00
2 - 7
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 12 oktober 2022


AMP/ABX Zaagmij

1A - 21:16
4 - 4
Laco sportcentrum Grave

Café Ammy's

Inter Arnhem CF

1A - 21:00
10 - 3
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Old Boys Futsal

Giesbers Optiek Inclusief

2A - 20:23
8 - 5
Laco sportcentrum Grave

Kiefte Gevelrenovatie

van Kessel Groep

A - 20:00
7 - 1
Sporthal Overasselt

Go Wahed Eagles

FC. ChaVoes

1A - 20:00
5 - 1
Jan Massinkhal zaal 1

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

CCGN

2A - 19:00
3 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

Admodum Zorg



Woensdag 05 oktober 2022


Kiefte Gevelrenovatie

2A - 21:39
6 - 12
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie

Go Wahed Eagles

1A - 20:46
5 - 18
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Ann-Zorg B.V.

2A - 19:53
15 - 9
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg

FC. ChaVoes

1A - 19:00
3 - 3
Laco sportcentrum Grave

AMP/ABX Zaagmij



Woensdag 28 september 2022


AMP/ABX Zaagmij

D - 21:00
13 - 4
Laco sportcentrum Grave

Inter Arnhem CF

PU'20

B - 20:00
5 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Tikkie Takkie TA

A - 19:53
10 - 2
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

van Kessel Groep

A - 19:00
6 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Kiefte Gevelrenovatie

Giesbers Optiek Inclusief

B - 19:00
2 - 14
Laco sportcentrum Grave

Admodum Zorg



Woensdag 21 september 2022


Go Wahed Eagles

A - 21:39
5 - 5
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

PU'20

B - 20:46
9 - 4
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

Kiefte Gevelrenovatie

A - 20:00
3 - 5
Jan Massinkhal zaal 1

Old Boys Futsal

GVV '57

C - 19:53
5 - 2
Laco sportcentrum Grave

FC. ChaVoes

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

B - 19:00
9 - 2
Jan Massinkhal zaal 1

CCGN

Nijmeegs Jopie

D - 19:00
9 - 3
Laco sportcentrum Grave

Partizan



Woensdag 14 september 2022


FC. ChaVoes

C - 21:39
2 - 9
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Inter Arnhem CF

D - 21:00
10 - 9
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

Partizan

Kiefte Gevelrenovatie

A - 20:46
7 - 5
Laco sportcentrum Grave

Tikkie Takkie TA

Admodum Zorg

B - 20:00
0 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

Old Boys Futsal

A - 20:00
2 - 2
Sporthal Valkenhuizen zaal 1

van Kessel Groep

Café Ammy's

C - 19:53
8 - 6
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

CCGN

B - 19:00
3 - 11
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

AMP/ABX Zaagmij

D - 19:00
6 - 5
Laco sportcentrum Grave

Nijmeegs Jopie



Woensdag 07 september 2022


Café Ammy's

C - 21:39
1 - 15
Laco sportcentrum Grave

Brussaard I.P.M.

Kiefte Gevelrenovatie

A - 20:46
5 - 4
Laco sportcentrum Grave

Go Wahed Eagles

Nijmeegs Jopie

D - 20:00
3 - 0
Jan Massinkhal zaal 1

Inter Arnhem CF

Giesbers Optiek Inclusief

B - 19:53
7 - 4
Laco sportcentrum Grave

CCGN

Admodum Zorg

B - 19:00
3 - 21
Jan Massinkhal zaal 1

PU'20

AMP/ABX Zaagmij

D - 19:00
9 - 6
Laco sportcentrum Grave

Partizan



Woensdag 31 augustus 2022


Tikkie Takkie TA

A - 21:39
3 - 2
Laco sportcentrum Grave

van Kessel Groep

Z.v.v. de Wit/The Outsiders

B - 20:46
4 - 7
Laco sportcentrum Grave

Giesbers Optiek Inclusief

FC. ChaVoes

C - 20:00
6 - 4
Jan Massinkhal zaal 1

Café Ammy's

Go Wahed Eagles

A - 19:53
4 - 3
Laco sportcentrum Grave

Old Boys Futsal

Brussaard I.P.M.

C - 19:00
12 - 2
Laco sportcentrum Grave

GVV '57

CCGN

B - 19:00
9 - 3
Jan Massinkhal zaal 1

Admodum Zorg